Відбувся День цивільного захисту у Таборівському ліцеї Бузької громади

Дата: 26.04.2024 12:14

26 квітня 2024 р. у Таборівському ліцеї проведено День цивільного захисту з метою практичного закріплення учасниками освітнього процесу теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Особливої актуальності знання з цивільної оборони набувають під час війни, адже нині від кожної людини в Україні залежить безпека життєдіяльності та стабільного перебування у безпечних зонах. Діяльність з питань захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій є відповідальною та надважливою місією людства, адже «кожен має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха» (Закон «Про Цивільну оборону України»)

Для учнів та  працівників ліцею проведено наступні заходи:

- дано Ввідну №1 «Виникнення пожежі. Пожежа в кабінеті біології»;

- здійснено евакуацію учнів та працівників ліцею;

- проведені відкриті уроки у 2-4 класах з предмету «Я досліджую світ» на тему:    «Поведінка дітей  у надзвичайних ситуаціях воєнного стану вдома або на вулиці»;

- проведено урок з предмету  основи здоров’я у 7 класі на тему:  «Надзвичайні    ситуації та відповідні дії у разі виникнення НС»;

- проведено урок з інформатики у 8-Б класі на тему:  «Поведінка дітей у соціальних мережах»;

- вчителями та класними керівниками проведені виховні години на тему: «Чорнобиль з пам’яті не стерти»;

- оголошено конкурс малюнків  на тему: «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

Всі учасники освітнього процесу Таборівського ліцею навчались безпечної поведінки в умовах  змодельованих надзвичайних ситуацій, навчалися  уникати  та вміти правильно поводитись у випадку їх виникнення.

Дбаймо про безпеку разом!