A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Бузької сільської ради

Захист дітей в цифровому середовищі

Дата: 15.10.2020 08:47
Кількість переглядів: 28

          За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно - комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі.

         В Україні такі випадки почастішали. Тільки за останній місяць інформаційний простір сколихнули кілька історій, коли діти зазнали сексуального насильства та сексуальної експлуатації у цифровому середовищі. Це наголошує на нагальній необхідності вжиття інформаційно – просвітницьких заходів для захисту дітей в цифровому середовищі, з метою формування в них обізнаності про наявні ризики, а відповідно – і стійкість до них.

          З метою реагування на подібні випадки, Урядом була створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія за номером 1545 щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатися діти, батьки та спеціалісти, що  працюють з дітьми.

          В механізмах захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є превентивний аспект.

          В закладах загальної середньої освіти класними керівниками 5-11 класів 13.10.2020 року проведені превентивні заняття з даної теми, уроки та квести.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень