Відділ освіти Бузької сільської ради

Головна

Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Бузької сільської ради

Дата створення: 10:13 10.04.2021

9 квітня 2021 року  відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії   відділу освіти Бузької сільської ради в режимі онлайн.

Проведено онлайн-конференцію з освітянами Бузької громади

Дата створення: 11:52 09.04.2021

07 квітня 2021 року у відділі освіти Бузької сільської ради фахівцем з методичної роботи Лопатинською Л.В. проведено  вебінар у форматі онлайн- конференції  на платформі  ZOOM з учителями географії, хімії, біології ЗЗСО. На ньому розглянули питання ролі проблемних методів навчання  для формування предметних компетентностей при вивченні біології, хімії, географії при дистанційній та змішаній формах навчання.

Проведено он-лайн семінар для педагогів закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

Дата створення: 11:02 17.03.2021

  На базі Бузького закладу дошкільної освіти «Калинонька» 03 березня 2021 року відбулася он-лайн Методична платформа, тема якої «Інноваційні технології в закладах дошкільної освіти – сучасний погляд на навчання дітей» (у сервісі Zoom).

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ – МОН НАДАЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА БАТЬКІВ

Дата створення: 10:25 16.03.2021

    Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

Проведено інтегрований семінар-практикум вчителів математики, фізики та інформатики закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради

Дата створення: 09:42 16.03.2021

Планом  методичної роботи відділу освіти Бузької сільської ради на 2021 рік передбачено приділення значної  уваги питанню формування інформаційно-комунікаційної, комп’ютерної компетентності педагогів освітніх закладів. Тому з метою удосконалення теоретичної, практичної складових професійної компетентності, формування комп’ютерної та цифрової грамотності педагогів 12 березня 2021 року  проведено інтегрований семінар-практикум вчителів математики, фізики, інформатики закладів загальної середньої освіти  Бузької сільської ради у форматі Zoom-конференції  на тему «Використання інтернет-сайтів  та порталів для здійснення дистанційного та змішаного навчання при вивченні математики, фізики та інформатики».

Проведено семінар-практикум для педагогів закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради

Дата створення: 11:03 04.03.2021

Питання збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини є одним із пріоритетних завдань у роботі ЗДО. На базі Вознесенського закладу дошкільної освіти «Джерельце» відбувся он-лайн семінар для педагогів Бузької сільської ради «Сучасні здоров’язбережувальні технології у роботі з дошкільниками» (у сервісі Zoom).

Гуртківці ДЮЦУ відзначили ювілейну дату Лесі Українки

Дата створення: 10:58 04.03.2021

В рамках відзначення 150-річного ювілею Лесі Українки, видатної української поетеси та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури  пройшов Всеукраїнський арт-челендж «Слово, чому ти не твердая криця!». Учасниками заходу стали вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти майже з усіх регіонів України. Участь  в конкурсі взяли і вихованці гуртка «Театральне мистецтво» ( керівник  Гойман Т.О.) Дитячо-юнацького центру Бузької сільської ради.

МЕТОДИЧНА МАЙСТЕРНЯ ПЕДАГОГІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 10:05 24.02.2021

23  лютого  відділом освіти Бузької сільської ради проведено семінар-практикум з вчителями початкових класів та вчителями-предметниками, які викладають англійську мову, інформатику та мистецтво  у  початкових класах Бузького, Вознесенського,  Таборівського  закладах загальної середньої освіти Бузької сільської ради. У роботі семінару взяли участь  і вчителі початкових класів Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дорошівської сільської ради.

У закладах освіти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 09:36 24.02.2021

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!

Дата створення: 09:14 23.02.2021

Конкурс захист робіт Малої академії наук з кожним роком стає більш значущим та результативнішим.