Було проведено ІІ етап районних змагань з шахів та настільного тенісу в залік ХІХ обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Дата: 25.11.2019 09:57

6 листопада 2019 року у приміщенні  Прибужанівського Будинку культури  було проведено ІІ етап районних     змагань  з шахів та настільного тенісу  в залік ХІХ обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.  В змаганнях взяли участь 9 команд, серед них команди  Бузької ЗОШ І-ІІІст., Щербанівської ЗОШ І-ІІІст., Вознесенської ЗОШ І-ІІІст.  Гравці всіх команд показали високі результати, але в змаганнях перемагають сильніші. Переможцями  змагань стали:

• з шахів І місце  учні Дорошівської ЗОШ ІІІІст. (вчитель Кульчицький М.В.); ІІ місце – учні Мартинівської ЗОШ  (вчитель Пастушной Г.І.); ІІІ місце – учні Бузької ЗОШ (вчитель Коберняк В.П.).
  • з настільного тенісу: І місце – Прибужанівська ЗОШ (вчитель Білоус М.А.); ІІ місце – Мартинівська ЗОШ (вчитель Пастушной Г.І.); ІІІ місце – Яструбинівська ЗОШ (вчитель Грущенко О.В.).

12-13 листопада 2019 року кращі гравці з даних видів спорту будуть захищати честь нашого району на обласних  змаганнях. Успіху їм!