Відзначення Дня Європи в закладах освіти Бузької сільської ради

Дата: 19.05.2021 12:54

З нагоди відзначення в Україні Дня Європи в закладах загальної середньої освіти Бузької сільської ради проведено низку тематичних заходів. Зокрема, серед учнів початкової ланки організовано  конкурси-виставки малюнків «Світ Європи очима дітей», «Україна – держава європейська», «Малюємо Європу», серед учнів 5-9 класів - конкурс стіннівок «ЄС очима дітей», «Історія європейської інтеграції», організовано виставки фотоколажів «Ми подорожуємо Європою», «Чудеса світу».

У шкільних бібліотеках закладів освіти оформлено куточки, інформаційні виставки, тематичні експозиції, присвячені Дню Європи «Європейський вибір», «Шлях України до Євросоюзу», «Європа – наш спільний дім».

Вчителями-предметниками та класними керівниками проведено інформаційні хвилинки «Країни Європи», «Європейський колейдоскоп»; виховні години «Ми для Європи – Європа для нас»!, «Ми та Європа», «З історії святкування Дня Європи»; години спілкування «Шлях України до Євросоюзу», «День Європи в Україні»; бесіди «Україна – Європейська держава», «Європейський союз і Україна», «Сучасна Європа очима підлітків».

Вчителями  англійської мови Бузького та Таборівського ЗЗСО І-ІІІст. проведено ігри - мандрівки та ігри- подорожі «Галопом по Європі», «Країнами Європи».

Вчителями історії та правознавства проведені уроки-диспути, інтегровані уроки «Європейський вибір України», «Україна – серце Європи» (Бузький, Таборівський ЗЗСО І-ІІІст.).

Вчителі української мови та літератури провели конкурс творів-есе «Що ми знаємо про Європу?» (Вознесенський ЗЗСО І-ІІІ ст.).

У  Вознесенському та Бузькому ЗЗСО І-ІІІст.  відбулися спортивні змагання «Спорт не знає кордонів», присвячені Дню Європи.

З метою сприяння формуванню в учнів уявлення про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу, власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС серед лідерів учнівського самоврядування закладів освіти громади  відбулися дебати «Європейський вибір України», засідання круглих столів «Актуальні проблеми європейської інтеграції України», «Українській молоді – європейські цінності».