Святий Миколай, ти до нас завітай!

Дата: 21.12.2019 13:28

День Святого  Миколая – довгоочікуваний  день зустрічі з мріями та подарунками. Саме цього дня учні     5 класу Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ст.          ім. М.М.Рябошапки провели чудове свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Глядачі спостерігали казкове дійство з фантастичними героями. Антипко зі своїми друзями принесли для неслухняних діток чарівні різочки. Та чи можуть протистояти нечисті сили янголяткам та чемним дітям?! Тому, як завжди, добро перемогло зло.

Напередодні свята у школі пройшов благодійний ярмарок «Твори добро». Святий Миколай вручив  подарунки учням школи, які найбільше  цього потребують.

Батьківські комітети класів потурбувалися, щоб ніхто не залишився без традиційного «миколайчика». Щасливі  усі:  і ті, хто робив подарунки, і ті, хто їх отримав.