В Україні триває масштабна кампанія "Місяць цифрової грамотності"

Дата: 15.09.2021 15:41

З  1 листопада 2021 року, в Україні розпочалась масштабна кампанія "Місяць цифрової грамотності", яка триватиме до 30 листопада. Ця ініціатива реалізується проєктом Міністерство цифрової трансформації України "Дія.Цифрова освіта" – національною платформою з цифрової грамотності – Цифрограмами та розгалуженою мережею офлайн-хабів цифрової грамотності в понад 6000 точок.

Запрошуємо долучитися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової  грамотності», зареєструвавшись на платформах Дія.Цифрова освіта та Всеукраїнська школа онлайн та переглянути хоча б один освітній серіал, або ж скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).

ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ

ТА РЕКОМЕНДОВАНІ ОСВІТНІ СЕРІАЛИ

Для вчителів та школярів існує платформа "Всеукраїнська школа онлайн" - https://lms.e-school.net.ua.

РЕКОМЕНДОВАНІ ОСВІТНІ СЕРІАЛИ:

Для підвищення рівня обізнаності у сфері кібербезпеки, пропонуються наступні освітні серіали: