Проведено онлайн-засідання Школи професійного зростання педагогів ЗДО Бузької сільської ради

Дата: 22.11.2021 15:36

18 листопада 2021 року в режимі ZOOM відбулася Школа професійного зростання для педагогів закладів дошкільної освіти Бузької сільської ради. Метою проведення Школи було підвищення професійної компетентності педагогів щодо оновленого Базового компоненту дошкільної освіти. Модератор заходу  Папук Т.В. детально прокоментувала нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти (Державний Стандарт дошкільної освіти в Україні (2021). Зосередила увагу педагогів на вимогах та умовах Базового компоненту дошкільної освіти, його складниках, конкретизувала базові принципи реалізації стандарту, освітні напрями інваріантного та варіативного складників та акцентувала увагу на ключових компетентностях, які здобуватиме дитина в дошкільному віці.