Проведено ІІ (зональний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 26.01.2022 10:02

22 січня  2022 року на базі Бузького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся ІІ ( зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика. Учасники конкурсу, здобувачі освіти  закладів загальної середньої освіти Бузької сільської ради в районному етапі  отримали такі результати:

І місце – Федорощевська Анна, учениця 10 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Собко Ю.В.

ІІІ місце - Гідик Лілія, учениця 3 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Бакума Т.М.

ІІІ місце - Адамова Яна, учениця 5 класу Бузького ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Бодюл О.М.

ІІІ місце – Лавриненко Віталіна, учениця 5 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Собко Ю.В6

ІІІ місце - Зайва Валерія, учениця 5 класу Бузького ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Бикова Л.В.

ІІІ місце - Кутова Крістіна, учениця 7 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Соловйова О.М.

ІІІ місце - Тимощук Тетяна, учениця 9 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Соловйова О.М.

ІІІ місце - Вертейко Анастасія, учениця 11 класу Вознесенського ЗЗСО І-ІІІст.,  вчитель Кобилян О.В.

Вітаємо переможців Конкурсу і бажаємо натхнення для участі в інших   творчих конкурсних випробуваннях,. Хай фортуна завжди вам посміхається і дарує визнання ваших творчих старань.

А Федорощевській  Анні, учениці 10 класу Таборівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  побажаємо успішної участі та здобуття пальми першості  на ІІІ (обласному) етапі   ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика, який відбудеться 12 лютого 2022 року у м. Миколаєві.

Щира вдячність вчителям української мови та літератури за підготовку своїх вихованців та участь в якості журі  у конкурсних змаганнях.