Актуальні консультації в умовах воєнного стану в сферах законодавства про працю та з питань охорони праці

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану та бойовими діями чи не щодня у громадян та суб’єктів господарювання виникають питання зі сфери повноважень Держпраці.  Управління Держпраці у Миколаївській області надає відповіді на найпоширеніші запитання.

09:45 27.05.2022

ВСТУП-2022: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ У НМТ

До 7 червня 2022 року (включно) триватиме етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці  у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

09:46 20.05.2022

НМТ: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року     № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

09:49 17.05.2022

Ярмарок сучасних професій для учнівської молоді

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з ТОВ «Видавництво Ранок» запрошують учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до Ярмарку сучасних професій.

09:53 05.05.2022

Всеукраїнські дні відкритих дверей для учнівської молоді

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з ТОВ «Видавництво Ранок» запрошують учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до Всеукраїнських днів відкритих дверей

09:52 05.05.2022

ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ БОЙОВИХ ДІЙ: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПОЗАШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України розробили наскрізну навчальну програму з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій», а також методичні рекомендації до неї.

09:51 05.05.2022

Сучасне дошкілля під крилами захисту

3 травня 2022 року команда МОН додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», що містять рекомендації щодо спілкування з дітьми дошкільного віку.

09:55 03.05.2022

Всесвітній день охорони праці 2022

Щороку Міжнародна організація праці визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Як і в усьому світі, в Україні з урахуванням цієї теми розробляють План заходів із відзначення Дня охорони праці.

09:57 29.04.2022