Правила поведінки під час повітряної тривоги: інформація для підлітків

Під час війни дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та дотримуватись правил безпекижиттєдіяльності. Рекомендуємо завантажити на телефон додаток «Повітряна тривога», оскільки не завжди можна почути сигнал з вулиці.

09:14 05.08.2022

З Днем української державності!

Україна вперше відзначає День Української Державності 28 липня. Відзначає в час неймовірно жорстокої війни —  на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть.

09:23 28.07.2022

Спека! Як працювати при температурі повітря 30+?

При роботах на відкритій місцевості і температурі повітря 35 ºС і вище, тривалість періодів безперервної роботи повинна складати 15–20 хвилин з наступною тривалістю відпочинку не менше 10–12 хвилин в охолоджуваних приміщеннях.

09:27 06.07.2022

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА КОРДОНОМ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ В ДИПЛОМАТИЧНИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ

Випускники закладів загальної середньої освіти, які перебувають за кордоном, можуть отримати документи про базову середню та повну загальну середню освіту в закордонних дипломатичних установах України в країні перебування.

09:28 13.06.2022

Урядова "гаряча лінія" 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян.

09:32 10.06.2022

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, 4 червня - Міжнародний день невинних дітей – жертв агресії

1 червня 1950 року 51 країна світу вперше відзначала Міжнародний день захисту дітей. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності.

09:34 01.06.2022