В закладах освіти Вознесенщини відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

10:30 06.12.2019

Семінар з формування логіко-математичної компетентності засобами інноваційних технологій

Відповідно до плану роботи відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації   та районного методичного кабінету КУ «Вознесенський РЦОЗО» на базі Таборівського ДНЗ «Ромашка» відбувся районний семінар для завідувачів і вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування логіко-математичної компетентності засобами інноваційних технологій».

10:17 25.11.2019

Колектив екологічної просвіти Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів – призер обласного конкурсу екологічних агітбригад!

16 листопада в приміщенні  Миколаївського Будинку художньої творчості  відбувся обласний етап конкурсу колективів екологічної просвіти. Команда Вознесенської ЗОШ І-ІІІст.  в складі Бевзіцької Анастасії, Бронської Жасміни, Вертейко Анастасії, Ворохти Василини, Ткаченко Сніжани та Швець Крістіни посіла ІІ місце.

10:13 25.11.2019

День писемності

9 листопада 2019 року у День писемності  відбувся ІІ (районний) етап  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В ньому взяли участь 56 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Вознесенського району та об’єднаних територіальних громад.

10:08 25.11.2019

КРАЇНІ ЮННАТІЇ – 95

8 листопада 2019 року відбувся районний етап обласного конкурсу екологічних агітбригад серед закладів загальної середньої освіти району та представників шкільних учнівських колективів ОТГ. В зональному етапі зустрілися колективи агітбригад Вознесенської ЗОШ І-ІІІст., Дорошівської  ЗОШ І-ІІІст. та Прибужанівської ЗОШ І-ІІІст. Тематика виступів колективів була присвячена відзначенню в Україні 95 річниці  юннатівського  руху.

10:03 25.11.2019

Було проведено ІІ етап районних змагань з шахів та настільного тенісу в залік ХІХ обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

6 листопада 2019 року у приміщенні  Прибужанівського Будинку культури  було проведено ІІ етап районних     змагань  з шахів та настільного тенісу  в залік ХІХ обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.  В змаганнях взяли участь 9 команд, серед них команди  Бузької ЗОШ І-ІІІст., Щербанівської ЗОШ І-ІІІст., Вознесенської ЗОШ І-ІІІст.  Гравці всіх команд показали високі результати, але в змаганнях перемагають сильніші. Переможцями  змагань стали:

09:57 25.11.2019

Школа народних умільців

01 листопада в приміщенні районного Дитячо-юнацького центру відбулося перше заняття Школи народних умільців, в якому взяли участь керівники шкільних гуртків та гуртків РДЮЦ декоративно-прикладного мистецтва разом з вихованцями.

09:53 25.11.2019

Лідер року – 2020

Учні 9 класу Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. Валюшко Ростислав та Журавльова Юлія разом з педагогом-організатором Блажко Юлією Сергіївною стали учасниками обласної щорічної конференції лідерів та кураторів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти.

09:48 25.11.2019

31 жовтня було проведено творчу майстерню (воркшоп)

З метою підвищення фахового рівня вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Вознесенської району  районним методичним кабінетом  КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» на чолі із завідувачем  Лопатинською Л.В.  31 жовтня   було проведено  творчу майстерню  (воркшоп),  на якій розглядалося питання  впровадження та використання інтерактивних технологій на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів при організації роботи педагогів, що викладають суспільні дисципліни.

09:45 25.11.2019