A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бузької сільської ради

Новини

«Майстер-клас» на зимових канікулах

       Під час зимових канікул вихованці гуртка «Народна творчість» Дитячо-юнацького центру на базі Таборівського ЗЗСО I-III cт., керівник         Слінкіна К.О.,  відвідали виставку дитячих робіт учнів закладів освіти Бузької сільської ради, на якій було представлено багато робіт на зимову та новорічно-рідвяну тематику з використанням природнього та текстильного матеріалу, ялинкових прикрас та мішури.                                                                                                   

14:33 13.01.2022

Новорічна казка у Закладі ЗСО ІІ-ІІІст.

     Ось і близиться до завершення 2021 рік. Напередодні цього чудового свята ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

16:23 28.12.2021

Лідер року – 2021 СТАРТУВАВ !

       24 грудня  в приміщенні Дитячо-юнацького центру відбувся I етап обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року». Даний конкурс має на меті виявляти та розвивати лідерські, організаторські, інтелектуально-творчі здібності учнів та сприяти розвитку  молодіжного лідерського руху в громаді, районі, області.                                  

14:30 24.12.2021

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»

           Дитячо-юнацький центр щорічно напередодні Нового року та Різдва Христового проводить виставку-конкурс народної творчості «Український сувенір», до участі в якому запрошується обдарована молодь, учнівські колективи разом з вчителями та родинами. Цей конкурс передбачає виготовлення саморобок за давніми родинними традиціями з приміткою «Скарбничка родинної творчості».                                                                                                                     

14:26 24.12.2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

   Щорічний Всеукраїнський конкурс з новорічно-різдвяної флористики «Новорічна композиція» дуже захоплює дітей нашої громади у виготовленні різноманітних флористичних композицій з використанням допоміжних матеріалів, іграшок, прикрас та новорічної фурнітури.

16:18 22.12.2021

Вітаємо призерів відкритого турніру Миколаївської області з лазертагу до Дня Святого Миколая

  19 грудня Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено відкритий турнір Миколаївської області з лазертагу до Дня Святого Миколая. 

14:35 20.12.2021

Щира подяка за здійснення дитячих мрій у День Святого Миколая

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

14:33 20.12.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень