Події

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУП

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

08:02 27.03.2020

Розширені пояснення МОН щодо роботи шкіл під час карантину

Міністерство освіти і науки України підготувало лист керівникам органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти від 23.03.2020 року № 1/9-173 "Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину".

12:37 26.03.2020

Для дистанційного навчання – «Smart-кейс вчителя»

У період карантину для вчителів початкової школи та учнів видавництво «Розумники» відкрило безкоштовний доступ до 16 000 інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання – «Smart-кейс вчителя». Це дозволить кожному вчителю початкової школи організувати дистанційну роботу свого класу. А саме: створити віртуальний клас, надати учням безкоштовний доступ до завдань для класу, ставити завдання онлайн, миттєво бачити результати виконання завдань учнями.

09:02 25.03.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІРТУАЛЬНА ШКОЛА «РАНОК»

У зв’язку з уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочалося з 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!

08:58 25.03.2020

Міністерство освіти і науки України опублікувало перелік джерел для безкоштовного навчання

Щоб провести карантин з користю Міністерство освіти і науки України на своїй сторінці у Фейсбук опублікувало перелік джерел, за допомогою яких можна безкоштовно навчатися:

08:03 23.03.2020

Увага! Особистий прийом громадян тимчасово призупинено

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 16 березня 2020 року  №98 «Про організаційні заходи запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19»  відділ освіти Вознесенської райдержадміністрації  тимчасово, на період карантину, призупиняє проведення особистих прийомів громадян.

07:59 23.03.2020

Міністерство освіти і науки України через карантин почало транслювати курси з підготовки до ЗНО онлайн

Курси  з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час карантину транслюються з 17 березня  на телеканалі «РАДА» та YouTube-каналі Міністерства освіти України.

07:55 23.03.2020