Серпневі педагогічні форуми

27-28 серпня 2020 року районним  методичним  кабінетом Ку «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» проведено  освітянські серпневі предметні  інструктивно-методичні наради, присвячені здобуткам та викликам освіти в умовах пандемії, особливостям викладання  шкільних предметів у новому 2020-2021 навчальному році, дистанційному та змішаному навчанні.

09:14 10.09.2020

Серпневе засідання колегії освітян Вознесенщини

28 серпня 2020 року відділом  освіти, культури, молоді та спорту Вознесенської райдержадміністрації проведено  розширену колегію працівників освіти  на  тему «Нові виклики – нові кроки освіти Вознесенщини». Про підсумки розвитку галузі освіти Вознесенського району у 2019-2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020-2021 н.р.  звучало у доповіді в.о.начальника відділу освіти Світлани  Русаловської.

09:12 10.09.2020

Відкрито реєстрацію на онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання

18 серпня 2020 року під час щорічної Серпневої  конференції презентовано онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання. Реєстрація на курс відкрита для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.

08:12 19.08.2020

Питання підготовки закладів загальної середньої освіти до нового навчального року в умовах карантину обговорили на нараді

В.о.начальника  відділу освіти, КМС Світлана Русаловська провела нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти  з питань підготовки до нового 2020-2021 навчального  року.

12:06 07.08.2020

Проведено нараду керівників закладів дошкільної освіти Вознесенського району

28 липня 2020 року відбулася чергова нарада з керівниками закладів дошкільної  освіти Вознесенського  району,  яку провела в.о.начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Вознесенської райдержадміністрації Світлана Русаловська.   В ході  наради було розглянуто питання впровадження НАССР в закладах дошкільної освіти та створення безпечних умов організації харчування дітей.  Сінєгрібова Н.М., технолог КУ «Вознесенський РЦОЗО», зосередила увагу керівників на  необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог до продуктів харчування та процесів приготування страв у закладах дошкільної освіти.

11:27 31.07.2020

Випускники 2019/2020 навчального року можуть пройти ДПА за власним бажанням

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.

08:28 19.06.2020

Підведено підсумок обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

За підсумками обласного конкурсу читців-декламаторів "Поетична пристань"  вихованки гуртка «Театральне мистецтво» Вознесенського РДЮЦу  на базі Вознесенської ЗОШ І-ІІІст. Вознесенської районної ради  (керівник  Албул Л.В.)  Сніжана Ткаченко  (10 клас) та Крістіна Швець (7 клас)  посіли другі місця у своїх вікових категоріях. Вітаємо талановиту молодь Вознесенщини!

12:36 10.06.2020

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОНЛАЙН-КОНКУРСІ «ВІДУН»

Відповідно   до     Положення   про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово патріотичну  гру  «Сокіл» («Джура»)   23  травня  2020  року  учні  старшої   вікової   групи  (15-17 років) Бузької  ЗОШ І-ІІІ ст.,   вихованці козацького рою «Бузький Гард» – ройовий   Валюшко  Ростислав,   джури  Захаров    Іван,     Петрушенко   Дар'я   та   Журавльова  Юлія разом з вчителем  історії Топиліним  В.М.  та  Коберняком  В.П.,  керівником  гуртка «Джура»    Вознесенського районного Дитячо-юнацького центру,  взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Відун», який був організований та проведений Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства  і туризму учнівської молоді на платформі Classtime.

14:21 27.05.2020