Діємо спільно заради України!

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Сьогодні, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину.

10:25 21.02.2022

Медіаграмотність –вимога часу!

У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка може зашкодити людям.

18:35 18.02.2022

У Бузькому ЗЗСО відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат ХXІ обласних Спортивних ігор

18 лютого на території Бузького ЗЗСО І-ІІІ ст. Бузької громади  знову гамір. Це проходять зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат ХXІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021-2022 навчального року. Чудова спортивна зала (директор закладу Тетяна Балакшей) на чолі з вчителем фізичної культури Віталієм Коберняком зустрічала учасниць змагань Мостівської, Дорошівської, Прибужанівської, Новомар'ївської та Бузької територіальних громад.

17:41 18.02.2022

17 ЛЮТОГО ШКОЛИ БУЗЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

17  лютого 2022 року  всі школи Бузької громади  провели Всеукраїнський урок з медіаграмотності, який проводиться на державному рівні вперше. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.

16:09 17.02.2022

В єдності – наша сила!

Сьогодні, 16 лютого, Заклад ЗСО  ІІ-ІІІ ст. з різними формами навчання  Бузької с/р долучився до відзначення Дня єднання, метою якого є консолідація суспільства та підтримка України перед лицем загрози в нелегкий для країни час.

17:09 16.02.2022

День єднання в закладах освіти Бузької громади

16 лютого заклади освіти Бузької громади відзначили нове державне свято - День єднання, яке встановлено «з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно – пропагандистського, морально- психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року №53/2022.

16:42 16.02.2022

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022

Учасники освітнього процесу закладів освіти Бузької сільської ради прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2022», який організувала Державна служба України з питань праці    та редакція журналу «Охорона праці».

08:20 15.02.2022